NOVÉ

Stockholm 31

port

BREE Stockholm 31 přináší s sebou jako Top Handle Bag všechno, co tuto sérii charakterizuje. Přírodní. Krásná. Made in Europe. Osobitá přírodní kůže, flexibilní objem a uvnitř vše, co udrží pořádek. S odnímatelným a nastavitelným ramenním řemenem, držadlo, vysoce kvalitní a praktické zavírání na zámkovou sponu, vzadu kapsa na zip. Odnímatelný nápadný přívěsek-B a postranní sklady na patentku. Uvnitř kapsa na zip, kapsa na karty, otevřená kapsa, kapsa na mobil, 2 poutka na tužky, klíčenka.

Rozměry: 18x30x27 cm

Váha: 1,00 kg

Materiál: Hladká hovězí kůže

13790,00 Kč*

Tento výběr není k dispozici!

Informujte mě, až bude produkt k dispozici.

Popis:

Taška s uchem. Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh, držadlo, zavírání na zastrkávací zámek, vzadu kapsa na zip, 2 D-kroužky, odnímatelný B-přívesek, boční záhyby s patentkou; uvnitř kapsa na zip, kapsa na karty, otevřená kapsa, kapsa na mobil, 2 poutka na tužky, klíčenka.

Série:

BREE Stockholm - kolekce tašek z přírodní kůže. Tato přirozená krása byla vždy tváří tradiční značky BREE. Dnes je BREE Stockholm moderní, smyslná a vyšší kvality než kdykoliv předtím. Každý jednotlivý kus je s láskou ručně sešit v kožedělné továrně se smyslem pro tradici. Pravý znak kvality pro znalce: rostlinně vyčiněná a zpracovaná přírodní kůže pochází od Heller-Ledera z Hehlenu an der Weser. V oblasti životního prostředí byl vždy průkopníkem a prosazuje standardy udržitelnosti výroby kůží a nese za to pečeť kvality „Der Blaue Engel“. Dobrá věc, protože BREE Stockholm často těsně přiléhá na kůži. Přírodní kůže v průběhu let vlivem přirozeného světla tmavne a vyvíjí se příjemně oříškovo-hnědá patina. Jako BREE Oslo patří i BREE Stockholm do série BREE Classic. „Navrženo v Německu. Made in Europe.“

Po kontrole budou hodnocení zpřístupněna.
Napsat hodnocení
Captcha

Prosíme, zadejte tato čísla do následujícího textového políčka

Políčka označená hvězdičkou* jsou povinná.
10990,00 Kč*

9490,00 Kč*

690,00 Kč*Info linka
+420 777 703 787
Bezpečné
platby
Doprava
zdarma
Design made in Germany
14 dní možnost
vrácení zboží