Stockholm story

STOCKHOLM

Série BREE Stockholm je pravým reprezentantem oceňovaného německého designu. Vysoce kvalitní, měkkou kůži, která s léty získává svou individuální patinu, si zamilujete na první dotek.

Více ze série Stockholm zde

MADE IN EUROPE

„Důmyslně zpracované tašky z nejlepší přírodní kůže jsou základem dobrého jména značky BREE.“

Axel Bree

Sociální odpovědnost a udržitelnost jsou u BREE odjakživa pevnou součástí firemní kultury. Tyto základní hodnoty jsou podstatou značky stejně jako kvalitní přírodní kůže. Produkty BREE jsou i 45 let od založení společnosti nezaměnitelné díky udržitelnému a preciznímu brašnářskému zpracování. V centru pozornosti nestojí pomíjivé trendy, ale styl, dlouhodobá životnost a autenticita.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZPRACOVÁNÍ

Ať už jde o ležérní „hobo“ vak, kabelku ve stylu bowlingové tašky, pohodlný batoh či nekomplikovanou cestovní tašku – základem všech stylů je vždy tradiční řemeslné umění našich brašnářů: Tašky BREE vyrábíme ve špičkových manufakturách.

 

 

 

KVALITA ZNAČKY BREE

Německý rodinný podnik proslul po celém světě vysoce kvalitním zpracováním a vynikajícím designem. Řada BREE Natur Classic odkazuje k počátkům značky.

 

 

 

UDRŽITELNÁ KOŽEDĚLNÁ VÝROBA

Vysoké nároky na kvalitu výrobku a udržitelnost výroby lze trvale naplnit jen ve spojení se spolehlivými partnery. BREE takového partnera nalezla v dolnosaské tradiční koželužně HELLER-LEDER.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RUČNÍ PRÁCE AŽ PO NEJMENŠÍ DETAIL

Každý jednotlivý kousek je ručně sešíván v kožedělné manufaktuře, s láskou a respektem k řemeslným tradicím. Tašky kolekce Stockholm se zde kompletují z více než 77 dílů.

 

 

 

 

 

 

SÉRIE

Každý model série BREE Stockholm suverénně a přirozeně projevuje svůj vytříbený smysl pro styl a kvalitu. K dostání v barvách Natur (přírodní), Whisky, Cacao (kakaová) a Black (černá).